Genital Estetik

Genital Estetik Gaziantep

Genital Estetik Nedir?

Genital estetik genellikle kadınlarda doğum sonrası görülen esneme ve deri sarkmalarını engellemek adına yapılan bir işlemdir. Kadınlar hayatlarının her zamanında kusursuz görünmek isterler. Bu durumda da genellikle doğum sonrası oluşan vajinal sarkma ve diğer problemler kaynaklı da kendilerini oldukça kötü hissedip bazen psikolojik bazı sorunlar da yaşamaktadırlar. Oluşabilecek bu sorunların önüne geçebilmek adına yapılan uygulamalar içerisinde labioplasti  ve klitoroplasti ve diğer cerahi olmayan uygulamalar başta gelmektedir. Ayrıca epizyotomi diye adlandırılan doğum sırasındaki küçük kesilerde görüntünün bozulmasına sebep olmaktadır. Hatta bu kesiler doğumdan sonraki cinsel birleşmeyi ağrılı bir hale getirmektedir.

Bu sebeplerle de genital estetik Gaziantep ilinde yaşayan bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bizler de ekip olarak hekimlerimizle birlikte koordineli bir çalışma gerçekleştirip vajina estetiği konusundaki tüm uygulamaları sizlere sunarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

Genital Estetik Uygulamaları Nelerdir?

Genital estetik uygulamaları içerisinde vajina estetiği Gaziantep merkezli olarak özel merkezimizde yapılarak sizlere sağlık dolu bir yaşam sunulmaktadır. Tabi genital estetik Gaziantep dendiği zaman uygulamalar birden çok alt başlık halinde karşınıza çıkacaktır. Sorunun temel aynı bile olsa etki ettiği bölge ve uygulamaları farklılık gösterecektir. Kadınların vajina yapısı veya doğumdan sonra oluşacak etkilere bağlı olarak ortaya çıkan bozuklukların giderilmesi amacıyla birçok uygulama türü mevcuttur. Vajina estetiği Gaziantep ili içerisinde konumlanan merkezimizde vajina daraltılması, pubis tepesinin düzeltilmesi, genişletilmesi, dış ve iç dudak küçültme, G noktası büyütme ve kızlık zarı dikimi gibi işlemler genital estetik adı altında gerçekleştirilen operasyonlar arasındadır. Genital estetik başlığı altında yapılan Epizyotomi tedavisi zorlu geçen doğumlardan sonra oluşan dikiş ve kesi izlerinin onarılması işlemidir. Özellikle zorlu geçen ve travmatik etkiler yaratan doğumlardan sonra oluşan izler kadınlarda psikolojik bozukluklara sebep olacağı için bu uygulama fizyolojik etkilerin yanı sıra ruhsal sorunların giderilmesi içinde sıklıkla uygulanmaktadır. Tabi saydığımız operasyonları daha önceden de geçirmiş olabilirsiniz ve buna bağlı olarak vücudunuz farklı tepkilerle istenmeyen durumların oluşmasına sebep olmuş olabilir. Yâda yanlış müdahale ile istenilen sonucu elde edememiş olabilirsiniz. Bu sorunlar kötü bir görüntünün yanı sıra ağrılı cinsel birlikteliğe neden olacağı için yine genital estetik Gaziantep merkezimizde bunları gidermek içinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Genital Estetik Fiyatları Ne Kadar?

Genital estetik fiyatları için kesin bir sonuca varıp direkt fiyat vermek asla doğru olmayacaktır. Çünkü yukarıda saydığımız gibi genital estetik adı altında birçok uygulama ile başlık kollara ayrılarak operasyonlar gerçekleşmektedir. Genital estetik fiyatları da veya bir diğer adıyla genital estetik fiyatları için mutlaka kapsamlı bir muayene olmalısınız. Eğer bu operasyonu merkezimizde gerçekleştirecek olursanız öncelikle hekimlerimiz tarafından geniş bir muayene sürecinden geçecek ve şikâyetinize uygun olarak vajina estetiği uygulamalarına karar verilecektir. Tabi durum böyle olunca da vajina estetiği fiyatları hakkında en geniş bilgiyi uzman doktorunuzdan alıp tedavi sürecine karar vermiş olacaksınız.

Labioplasti ve Vajinoplasti Nedir?

Son zamanlarda burun estetiği, dudak olduğu gibi operasyonlar oldukça sık şekilde uygulanmaktadır. Bunun dışında kadınlar dış genital bölge estetiklerine de oldukça sıcak bakmakta ve bazı şekil bozukluklarından rahatsız olmaktadır. Şekil bozukluklarından en sık rastlananı ise labioplasti adı verilen iç dudak küçültme ameliyatıdır. İç dudaklar dış dudaklardan dışarı sarkmaya başladığı zaman yapılacak bu operasyon fiziksel görünümü düzeltmenin yanı sıra kadınların psikolojisini de düzeltmektedir. İç dudak sarkması ne gibi durumlara sebep olur derseniz de cinsel birleşme sırasında şiddetli ağrı, dar kıyafetler, mayo giyildiğinde kötü bir görüntü oluşumu gibi sorunlara sebep olmaktadır. Bunlardan kurtulmak isteyen kadınlarda Gaziantep’da bulunan merkezimize labioplasti Gaziantep ilinde bulunan en mükemmel hizmeti almak için başvurmaktadırlar. Tedavi süreci için şikâyetleri dikkatlice dinleyen doktorlarımız süreç boyunca hastaları yalnız bırakmayacaktır. Labioplasti Gaziantep ameliyatı için tüm illerden gelen hastalarımız genel vajina estetiği konusunda derinlemesine bilgi almaktadırlar.

Vajinoplasti ise vajina bölgesini daraltma işlemine verilen addır. Aslında bu operasyon rekonstüktif bir işlemdir ve vajina genişliğinden şikâyetçi olan kadınlara uygulanmaktadır. Özellikle ard arda doğum yapan kadınlarda meydana gelen bu genişleme kadın ve erkek açısından cinsel yaşamı oldukça olumsuz yönde etkilemektedir. Yapılan operasyondan sonra ise cinsel yaşam düzene girecek ve gözlenen diğer sorunlar son bulacaktır. Vajinoplasti Gaziantep için verdiğimiz hizmetlerde uzman doktorlarımız birlikte sağlıklı bir tedavi süreci yürütüp şikâyetlerinizden kurtulmanızı amaçlamaktayız. Vajinoplasti Gaziantep fiyatları içinse merkezimize gelerek gereken tüm bilgiyi hekimlerimizden alabileceksiniz. Çünkü bazı durumlarda birden çok operasyon vajina üzerine uygulanabilmektedir. Bu sebeple de en doğru fiyat bilgisini yapılan muayene sonucunda öğrenmiş olacaksınız.

Labioplasti ve Vajinoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Labioplasti ameliyatı Gaziantep ili içerisinde hizmet veren merkezimizde ameliyat genel veya lokal anestezi varlığında yapılmaktadır. Yaklaşık 40 dakika süren bu ameliyat sonrasında kendiliğinden eriyen dikişler atıldığı için sonrasında dikiş alma problemi de oluşmamaktadır. Labioplasti ameliyatı hiçbir şekilde cinsel ilişkiyi olumsuz etkilemez, orgazmı ve gebe kalmaya engel olmaz. Doğum yapma konusunda da herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınız bu operasyondan sonra idrarınızı yaparken de yanma hissetmeyeceksiniz.

Vajinoplasti ameliyatında ise kesi yapılmadan sadece vajen bölgesi daraltılmaktadır. Yaklaşık yarım saat süren işlemde vajina içi daraltılır ve dikiş atılır. Ameliyattan 6 hafta sonra gidilen kontrolde eğer doktorunuz uygun görüyorsa sorunsuz bir şekilde cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Kişiler ameliyat sonrasında direkt günlük yaşamlarına da dönebilmektedir.

Genital Estetik Tedavisi Gaziantep’da Nerede Yapılır?

Vajina estetiği Gaziantep içerisinde birçok noktada uygulanmaktadır. Vajina estetiği için alanında uzman doktorlar hastalara yardımcı olurken doktorlar özel klinik veya hastanelerde hizmet vermektedirler. Bizler de merkezimizde beraber çalıştığımız hekim arkadaşlarımızla birlikte sistemli bir çalışma ortamında sizlere hizmet vermekteyiz. Genital estetik adı altında vajinoplasti, labioplasti ve diğer durumlar için verdiğimiz hizmetler sonucunda sorunlarınızdan kurtulmanız için tedavi sürecini titizlikle yürütmekteyiz. Bunun sonucunda da Gaziantep içerisinde merkezimiz genital estetik konusunda başarılı sonuçlara imza atarak karşınıza çıkmakta ve isterseniz geçmiş referanslarımızdan da bilgi edinme şansını elde edebilirsiniz.

Genital Estetik Fiyatları 2020

Genital estetik fiyatlarını etkileyen faktörler, birçok tıbbi uygulama gibi, genital estetik işlemini yapan doktorun tecrübesi, ünvanı, işlemlerde kullandığı malzemelerin kalitesi ve maliyeti, uyguladığı fiyat politikası gibi etkenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Genital estetik ücretleri şehirden şehire bile değişkenlik gösterebilmektedir.. Örnek vermek gerekirse, “Gaziantep genital estetik fiyatları” ile “İstanbul genital estetik fiyatları” bile farklılık gösterebilmekte, bu farklılık genital estetik işlemi için bir kıyas oluşturmamalıdır. Benzer şekilde 2018 genital estetik fiyatları ile 2019 genital estetik fiyatlarının farklı olması da tabi bir durumdur.